Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Навчання + робота: колишні безробітні вже застосовують набуті знання на консервному заводі

Дата: 19.07.2022 15:49
Кількість переглядів: 104

Фото без опису15 липня, перший робочий день для  безробітних громадян Олександрівської громади, які пройшли курси цільового призначення за навчальною програмою «Переробка плодоовочевої і ягідної продукції».

Навчання проводилося на замовлення ТОВ «Віджи Продакшн», що спеціалізується на переробці та консервуванні фруктів і овочів.

Упродовж короткострокового курсу навчання безробітні знайомилися з технологіями зберігання та переробки ягід, плодових та зелених овочів, способами їх консервування, мікробіологічними та комбінованими способами переробки плодів та овочів.

За словами колишньої безробітної Наталії Алексєєвої, а сьогодні бригадира  лінії  ТОВ «Віджи Продакшн», вона задоволена, що пройшла курси з переробки плодів та овочів. Це, водночас, – гарантія працевлаштування та робота, а ще – це нові знання та навички, які знадобляться їй під час домашнього консервування, адже має присадибну ділянку.

Якщо ви роботодавець та потребуєте укомплектування нових робочих місць кваліфікованим персоналом, служба зайнятості готова на ваше звернення організувати професійне навчання. Дізнавайтеся деталі у відділі організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-08-01 або у найближчому центрі зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR.

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень