Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Питання – відповіді У якому розмірі передбачено виділення коштів для реалізації програми навчання у сфері інформаційних технологій?

Дата: 19.07.2022 15:13
Кількість переглядів: 115

Фото без описуНагадаємо, що уряд розпочав реалізацію 6 нових програм підтримки підприємництва. Один із них – експеримент з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій «Старт в ІТ», реалізація якого планується цьогоріч.

Для реалізації цього експериментального проекту розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 531-р (опубліковане у газеті «Урядовий кур’єр» № 145 02.07.2022) Міністерству економіки України виділено 1,8 млрд грн.

Крім того, для фінансування проекту можуть також використовуватися кошти міжнародної технічної допомоги.

Слід зазначити, що відповідні кошти будуть переказуватися суб’єктам освітньої діяльності. Особи, які мають навчатися, отримуватимуть сертифікат, що гарантуватиме оплату їх навчання.

Примітка. Ознайомитися з текстом розпорядження № 531-р можна на вебсторінці Верховної Ради України. https://cutt.ly/ELUbNgw

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень