Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

З 1 липня в Україні стартувала програма «єРобота»

Дата: 07.07.2022 14:18
Кількість переглядів: 580

Фото без описуЗ 1 липня в Україні стартувала програма «єРобота», яка передбачає надання шести безповоротних грантів на участь в які можна зареєструватися через український електронний сервіс державних послуг Дія.

Про це під час засіданні Уряду повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «Це гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри. Це шість проектів, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць», — підкреслив глава Уряду.

«Перші п’ять програм передбачають гранти за умови створення нових робочих місць. Ми не роздаємо гроші просто так. Кошти можна витратити на купівлю нового обладнання, матеріалів та інструментів. Має бути чіткий та продуманий бізнес-план. Програми так само передбачають співфінансування з боку власника бізнесу та сплату податків. Кошти будуть виплачуватися через «Ощадбанк». Важливо, що цими грантами зможуть користуватися як нові підприємці, так і ті, хто вже має власну справу і хоче її розширити», — зауважив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду наголосив, що в Україні талановиті люди та надзвичайний бізнес, а тому держава дає громадянам можливість розкрити свій потенціал та амбіції: «Впевнений, що наслідком цієї програми стануть нові товари та послуги, якими будуть користуватися мільйони наших громадян і якими будуть пишатися, оскільки це український бізнес та українська якість».

З умовами участі в грантах Програми «єРОБОТА» можна ознайомитися більш детально за посиланнями:

https://www.kmu.gov.ua/.../denis-shmigal-vidsogodni....

Для реєстрації в порталі ДІЯ зайти за посиланням: https://diia.gov.ua/services/categories/gromadyanam/yerobota.

Для ознайомлення з порядком надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу; садівництва, ягідництва та виноградарства; тепличного господарства зверніться за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-nadannya....

Для ознайомлення з порядком надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств зверніться за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-nadannya...


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень