Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Оновлено актуальний перелік громад у зонах бойових дій, на підставі якого внутрішньо переміщені особи отримуватимуть виплати

Дата: 16.06.2022 11:29
Кількість переглядів: 530

Перелік громад в зонах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні,  оновлюється регулярно | Міністерство з питань реінтеграції тимчасово  окупованих територій УкраїниМінреінтеграції наказом від 10.06.2022 року №113 затвердило оновлений перелік, на підставі якого внутрішньо переміщеним особам виплачуватимуть кошти.

Нагадуємо! Перелік не є фіксованим документом — він регулярно актуалізується.

Станом на 07.06.2022 року в оновленому переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) перебувають

8 областей. Це територіальні громади Дніпропетровської (7 громад), Донецької (66 громад), Запорізької (55 громад), Луганської (37 громад), Миколаївської (24 громади), Харківської (51 громада), Херсонської (49 громад) і Сумської (14 громад) областей.

Зазначений Перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних і Київської міської військових адміністрацій.

Є три критерії, на які при цьому спираються: території, що є тимчасово окупованими; території, що знаходяться в оточенні (блокуванні); території, на яких ведуться активні бойові дії.

Якщо внутрішньо переміщені особи зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але їхня громада відсутня у даному Переліку, таким особам необхідно звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або на «гарячу» лінію) та уточнити  інформацію.

https://map.edopomoga.gov.ua/

За інформацією Мінреінтеграції


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень