Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Мрієте побудувати будинок? Навчайтесь на муляра

Дата: 31.05.2022 09:05
Кількість переглядів: 142

Фото без описуБажаєте здобути затребувану будівельну професію? Звертайтесь до служби зайнятості. Вам допоможуть вивчитись на муляра, а найголовніше – працевлаштують.

Якщо будівництво – це ваше покликання, нескінченна творчість і пошук. У вас є бажання здобути нові знання у цій сфері? Пропонуємо за сприяння служби зайнятості опанувати професію «Муляр».

Навчання проводитиметься на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості і триватиме 4,4 місяця.

Чому навчать кваліфіковані викладачі?

Робити кладку несучих стін, фундаменту арок, зводів, колон, витримувати необхідну товщину і рівність шва, перевіряти відповідність горизонтальності і вертикальності рядів проєктним вимогам, проєктувати зведення кутів і вигинів стіни з цілих, половинок і четвертинок цегли, робити конопатку і заливання швів у збірних залізобетонних конструкціях

Тож, стартує навчання 01 червня 2022 року.

Безробітні громадяни, зареєстровані в службі зайнятості, навчаються безкоштовно,за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут: http://surl.li/cbiig.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень