Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Правова допомога в умовах воєнного стану

Дата: 23.05.2022 08:26
Кількість переглядів: 267

Фото без описуВийшла друком серія з 12 інформаційних матеріалів «Правова допомога в умовах воєнного стану», щоб допомогти людям в Україні краще орієнтуватися у змінах законодавства та розв’язувати свої питання правового характеру під час війни.

Серія складається з 5 листівок, 6 буклетів та плаката з інформацією, за якою клієнти найчастіше звертаються до системи безоплатної правової допомоги під час воєнного стану. Насамперед це теми телефонних звернень за «гарячим» телефонним номером 0 800 213 103, а також звернень до мережі бюро правової допомоги та консультаційних пунктів, роботу яких юристи бюро забезпечують.

«Війна суттєво збільшила кількість та складність правових проблем, з якими стикаються українці. Багато хто став очевидцем руйнувань та смертей, втратив майно або ж вимушений був шукати більш безпечних місць. Тепер перед ними стоять питання відновлення документів, отримання соціальних виплат та компенсацій, захисту трудових прав. Система безоплатної правової допомоги роз’яснює людям, як вирішити свої проблеми правового характеру», — зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Юристи системи безоплатної правової допомоги проводять правопросвітницькі заходи та надають юридичні консультації на залізничних вокзалах, куди щодня прибувають евакуаційні потяги, в місцях проживання переселенців. Брошури, плакати, листівки допомагають ефективно роз'яснювати способи вирішення правових проблем.

Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/3KJZK2A

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень