Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Підвищити кваліфікацію, удосконалити навички або навчитися новому? Тоді вам до нас!

Дата: 19.05.2022 13:56
Кількість переглядів: 111

Для підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці та їх повернення до трудової діяльності державна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості. 


Уже цьогоріч понад 800 безробітних громадян пройшли професійне навчання, що організовувалося з урахуванням потреб ринку праці та вимог роботодавця до підготовки висококваліфікованих робітників.
Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кравець, електрогазозварник, слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар з механоскладальних робіт, водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, касир торговельного залу, кухар, офіціант, швачка, слюсар-ремонтник, адміністратор, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів  –  за  такими професіями навчалися безробітні Кіровоградщини. 
Крім того, для безробітних громадян на замовлення роботодавців проводилися й курси цільового призначення. Одні з найцікавіших – «Тестування програмного забезпечення»,  «Особливості видобутку природного каменю», «Школа фермерства 2.0. Технології виконання весняно-польових робіт у сільському господарстві»,  «Ремонт і технічне обслуговування сучасних тракторів, сільськогосподарських та меліоративних машин», «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3ds Max»» та ін. 
Слід зауважити, що після закінчення профнавчання всі безробітні працевлаштуються. 
Тож якщо перед вами стоїть питання, як стати затребуваним сьогодні на ринку праці, відповідь одна – звертатись до служби зайнятості, навчитись затребуваним професіям та підвищити власні професійні компетенції. 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень