Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Знам’янська міська рада та управління з координації гуманітарних справ ООН співпрацюватимуть для підтримки людей

Дата: 29.04.2022 14:43
Кількість переглядів: 447

Вчора відбулася зустріч Знам’янського міського голови Володимира Сокирка з керівником польового офісу з координації гуманітарних спав ООН Едуардом Тауілі.
ерівництво міської ради та представники агентства ООН наголосили, що наразі вони є посередником між всесвітніми організаціями та місцевою владою.

Міський голова розповів, як живе наша громада в умовах воєнного стану і як відбулася трансформація роботи багатьох служб, аби прихистити й нагодувати вже понад 2 тисячі переселенців.

Про можливості взаємодії та подальші кроки говорили під час зустрічі секретар міської ради Вікторія Зеленська, заступник міського голови Ліана Пересадченко, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірина Зіньковська.

Наприкінці зустрічі гості відвідали гуманітарний хаб при виконавчому комітеті Знам’янської міської , де показали, як реєструють та видають продуктові набори, як допомагають одягом та житлом людям.

Представники об’єднаної організації готові надавати нашим переселенцям гуманітарну допомогу, готові сприяти у створенні нового житла і залучати ресурси для модернізації наших закладів. Сподіваємося , що така співпраця вже в найближчий час допоможе нашій громаді покращити ситуацію людей, що постраждали внаслідок війни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора