Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Про підвищення рівня обізнаності дітей про небезпеку мін і вибухонебезпечних предметів

Дата: 22.04.2022 15:11
Кількість переглядів: 534

Безпечний ПекосвітМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі - Мінреінтеграції) відповідно до Положення про Мінреінтеграції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. №376, забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також прилеглих до них територій, інформаційного суверенітету України.

Одним із основних завдань Мінреінтеграції є участь у формуванні та реалізації державної політики щодо здійснення заходів з протимінної діяльності, зокрема з інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів (далі - ВНП).

Так, в рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та ВНП, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Мінреінтеграції забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт» (далі - навчальний посібник), які було розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланнями:
https://www.ranok.com.ua/info-prazdnichnye-raskraski-kniga-3-snegurochka-5640.html, https://www.ranok.com.ua/ru/info-bezpechniy-pekosvit-34684.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень