Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

В Україні запрацював сервіс з пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Дата: 30.03.2022 15:08
Кількість переглядів: 627

Фото без описуКоманда волонтерів ІТ-спільноти України разом з Міністерством розвитку громад та територій і Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розробила сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних регіонах України «Допомагай»: https://shelter.dopomagai.org/.


Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. На сайті наразі можна знайти понад 3 000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.
Власники житла та переселенці можуть додавати та відповідно шукати оголошення з надання безкоштовного житла за вищевказаним посиланням або за номером “гарячої лінії” 0 (800) 33 22 38 (безкоштовно по Україні), де вже працює більш ніж 70 волонтерів-операторів, які цілодобово приймають сотні дзвінків щоденно.
Сервіс «Допомагай» дбає про актуальність та безпеку наявних оголошень. Для цього оператори кол-центру регулярно обдзвонюють всю базу оголошень, щоб перевірити їх актуальний стан та видалити, де не залишилось більше вільних місць.
З іншого боку надавачі житла отримують смс-нагадування з проханням актуалізувати оголошення та видалити при потребі самостійно через веб-сайт або зателефонувавши на гарячу лінію.
Також є можливість залишити відгук чи скаргу на хост або гостя, які оператори колцентру перевіряють вручну. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв. Вже були випадки, коли шахраї під виглядом хоста вимагали переказати їм на карту плату за проживання заздалегідь. Таких шахраїв дуже швидко ідентифікують та блокують.
У тяжкі часи війни люди допомагають один одному, навіть незнайомцям, розуміючи, що тільки згуртованість та взаємна допомога можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального стану життя. Отже питання довіри та безпеки є найважливішими факторами для такого сервісу, тому розробники приділяють їм так багато уваги.
Волонтери також розмістили багато корисної інформації на основному вебсайті волонтерської організації «Допомагай» за посиланням https://dopomagai.org.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень