Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

В Україні відбудеться масштабна благодійна акція “Серце до серця”

Дата: 14.02.2022 10:25
Кількість переглядів: 555

Фото без описуВ усіх областях України пройде 17-та благодійна акція “Серце до серця” під гаслом “Почуй світ!”. Вона триватиме з 1 квітня по 31 червня 2022 року.  Цьогоріч кошти збиратимуться з метою придбання діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху у дитячі лікарні країни. 

Уже 16 років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” проводить акції зі збору  коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України. 

Утворені на місцях Організаційні комітети будуть організовувати волонтерів, які, у свою чергу, займатимуться громадською роботою: організація масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів.  Фонд закликає людей доєднатися до цієї важливої місії й допомогти хворим дітям почути цей світ. 

Після початку акції волонтери працюватимуть під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Скриньки знаходитимуться біля волонтерів, а також будуть встановлені в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах тощо. 

По завершенню акції кошти підрахують та направлять на закупівлю медичного обладнання. Його передадуть у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою. 

Благодійний фонд зазначає, що діти  мають обслуговуватися  на цьому обладнанні абсолютно безкоштовно. 

Більш детальну інформацію читайте тут

Довідково.

ВБФ “Серце до серця” веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні.

 Основні цілі фонду: 

  • розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів; 

  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності; 

  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України; 

  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих лікарнях України.

Протягом 2006-2021 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес структур було зібрано 46 024 979, 10 гривень, за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень