Інформація від оперативного штабу
Оперативний штаб Знам’янської міської територіальної громади працює цілодобово, контролює ситуацію та буде повідомляти про будь які події своєчасно. Нагадуємо з 22:00 до 6:00 діє комендантський час. Звертаємо увагу на дотримання режиму світломаскування – вимикайте світло в оселях, приміщеннях, квартирах.
Щодо доступу до укриттів в багатоповерхових будинках звертатися до голів ЖБК, ОСББ. В разі нереагування до керівників будинків ви маєте право забезпечити доступ до сховища самостійно.
В разі загрози буде звучати сигнал сирени та з’явиться інформація на сайті міської ради (https://znam.gov.ua/) та в додатку Smart місто. Також після звуку сирени будуть відкриті підвальні приміщення шкіл 2, 3 та 4.
Якщо ви помітили позначки, які використовують диверсанти для наведення авіа або ракетних ударів, можете самостійно видалити, зафарбувати, закидати землею або повідомити штаб за гарячими телефонами (05233) 7-46-06, 097255712, 0664089483.
Зберігаємо спокій.