Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 11.02.2022 14:15
Кількість переглядів: 678

Фото без опису11 лютого 2022 року, за участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту (голова Володимир Джулай). Комісією розглянуто питання, що запропоновані до розгляду на черговій двадцять четвертій сесії міської ради (крім питань регулювання земельних відносин).

Заслухано секретаря Знам’янської міської ради Вікторію Зеленську щодо необхідності внесення змін до Регламенту Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання та врегулювання питання участі міського голови в голосуванні щодо безоплатної передачі земельних ділянок комунальної власності у приватну власність, рішення по яких приймаються не менш як 2/3 голосів депутатів від загального складу ради. Комісія рекомендувала винести зазначений проєкт на розгляд міської ради.

Обговорено звіти про виконання бюджету Знам’янської міської територіальної громади за 2021 рік; про виконання фінансового плану підприємства за 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської міської ради; про виконання фінансового плану підприємства за 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Знам’янська міська лікарня  ім. А.В. Лисенка» Знам’янської міської ради.

Фото без описуПроєкт рішення міської ради щодо внесення змін до бюджету Знам’янської міської територіальної громади на 2022 рік рекомендовано винести на розгляд міської ради з врахуванням додаткової інформації, запропонованої суб’єктом подання.
Комісія рекомендувала винести на розгляд міської ради проєкт рішення щодо внесення змін до Плану роботи міської ради на поточний рік та затвердити перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту у новій редакції.

За результатами роботи, комісія рекомендувала винести на розгляд міської ради проєкти рішень, якими пропонується взяти до відома хід виконання міських цільових програм; інформації про депутатські звернення та  запити що надійшли протягом 2021 року,  про роботу постійних комісій за 2021 рік, а також  стан виконання рішень та протокольних доручень Знам’янської міської ради VIII скликання станом на 01 січня 2022 року. 

 Також, рекомендовано винести на розгляд міської ради питання затвердження Гендерного паспорту Знам’янської міської територіальної громади;  Положень про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку  Знам’янської міської ради  у новій редакції, інші питання черги денної.

За результатами розгляду питань порядку денного, надано висновки та рекомендації.

Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради - члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту Володимир Джулай, Сергій Пашко, Олег Тітарєв, Олексій Луц,  начальники відділів та управлінь апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих  органів міської ради.  

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень