Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Яка процедура підтвердження результатів неформального професійного навчання працівників?

Дата: 09.02.2022 15:55
Кількість переглядів: 166

Фото без описуДля підтвердження кваліфікації особа звертається до місцевого центру зайнятості, який видає такій особі анкету самооцінювання за обраною нею робітничою професією та інформує її про:

  • вимоги до кваліфікаційного рівня робітничої професії;
  • критерії оцінювання;
  • процедуру підтвердження кваліфікації;
  • суб’єкти підтвердження, що здійснюють підтвердження кваліфікації за робітничою професією, графік та орієнтовну вартість підтвердження кваліфікації.

Для підтвердження кваліфікації особа звертається до суб’єкта підтвердження та подає направлення і документи, зазначені у пункті 7 Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 340 (із змінами, з текстом постанови є можливість ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України). Підтвердження кваліфікації здійснюється суб’єктом підтвердження згідно з договором, укладеним з особою або роботодавцем. Підтвердження кваліфікації здійснюється за результатами визначення рівня професійних знань, умінь і навичок особи із застосуванням засобів вимірювання та критеріїв оцінювання.

Більш детально за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/340-2013-%D0%BF#Text

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень