Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

З ID-карткою - на реєстрацію на ЗНО

Дата: 02.02.2022 10:33
Кількість переглядів: 415

Фото без опису1 лютого 2022 року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. А в пакеті реєстраційних документів учасник має обов'язково подати копію паспорта.

Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка. 

В Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області звертають увагу батьків та майбутніх учасників ЗНО на те, аби заздалегідь подбати про оформлення ID-картки. 

Нагадуємо важливу інформацію про оформлення  ID-картки:
·    Отримати документ можна в Управлінні ДМС та будь-якому територіальному підрозділі за місцем перебування чи проживання. Їх адреси на офіційному сайті ДМС за посиланням https://cutt.ly/DkqIbuv .
·    До підрозділу взяти необхідні документи (перелік тут https://cutt.ly/KkqIShT).
·    Вперше паспорт оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів.
·    Надається комплексна послуга ID-14: одночасне оформлення паспорта разом з присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

·    Усі підрозділи мають електронну чергу https://cutt.ly/MkqOKfl, а в Управлінні, Фортечному та Олександрійському відділах у приміщеннях розміщені термінали з електронною чергою.

Управління ДМС  у Кіровоградській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень