Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання чергової XXІІІ сесії Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання

Дата: 24.01.2022 10:59
Кількість переглядів: 397

Під головуванням  Знам’янського міського голови Володимира Сокирка, за участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської відбулося засідання чергової XXІІІ сесії Знам’янської міської ради  Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання.

Перед початком пленарного засідання, під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Нелі Данасієнко, відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради на якому депутати обговорили 11 проєктів рішень, що винесені на розгляд двадцять третьої сесії, та щодо яких, протягом розгляду постійними комісіями міської ради, були надані рекомендації. 

Під час розгляду вищезазначених питань, депутати заслухали доповідачів, які відповіли на запитання присутніх. За результатами розгляду, зазначені питання рекомендовано винести на розгляд міської ради зі змінами та доповненнями. 
Після тривалого обговорення, враховуючи інформацію начальника відділу освіти Людмили Клименко про намір, у подальшому, використовувати  приміщення по вул.Героїв Крут,31, для освітніх потреб, депутати рекомендували зняти з розгляду проєкт рішення «Про надання дозволу відділу освіти на передачу в тимчасове користування приміщення майстерні навчально-виробничого комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Знам’янської міської ради Кіровоградської області громадській організації «Знам’янське об’єднання «Майдан»».

Внесено зміни до рішення міської ради від 17 грудня 2021 року №899 «Про бюджет Знам’янської міської  територіальної громади на 2022 рік».

Зі змінами та доповненнями затверджено Положення про звітування Знам’янського міського голови, старости, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області. 
Внесено доповнення до Плану роботи Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання та затверджено план роботи постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва на 2022 рік.

Міська рада затвердила рішення про утворення, у складі територіального центру, денного центру соціально-психологічної допомоги.

Не набрали необхідної кількості голосів (не менше 2/3 голосів депутатів від загального складу ради) 10 проєктів рішень з питань регулювання земельних відносин, що стосуються надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної(их) ділянки(ділянок) у власність, затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, та про уточнення площі та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Не підтримали депутати внесення змін до переліку постійних комісій міської ради щодо ліквідації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища, землекористування та будівництва, та утворення двох окремих комісій: з питань житлово-комунального господарства та з питань охорони навколишнього природного середовища, землекористування та будівництва. Відповідно, не набрали необхідної кількості голосів проєкти рішень, що стосувалися даного питання, а саме: внесення змін до Регламенту роботи та Положення про постійні комісії Знам’янської міської ради  Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання.

За результатами роботи, міською радою затверджено 42 рішення, у т.ч. 27 – з питань регулювання земельних відносин, 5 – використання майна комунальної власності, 3- звіти про хід виконання міських цільових програм та інші.

У різному, депутати обговорили питання доцільності друку довідника для депутатів та матеріалів сесії, розглянуто можливість використовувати інформацію, що міститься у них, в електронному вигляді; кадрові призначення, що мають відбутися (затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету); питання планування роботи заступників міського голови, затвердження напрямків їх роботи на 2022 рік та форми подання інформації; зміни до законодавства, що відбулися, та стосуються тих питань регулювання земельних відносин, що при затвердженні потребують не менше 2/3 голосів депутатів від загального складу ради.

Проводилася он-лайн трансляція засідання. З результатами голосування за проєкти рішень  кожен має можливість ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Міська рада. Протоколи міської ради. Голосування».

Участь у роботі сесії міської ради взяли 17 депутатів міської ради, заступники міського голови, начальники відділів та управлінь апарату  Знам’янської міської  ради  та  її виконавчого комітету, виконавчих  органів міської ради, заявники, мешканці громади.

Відділ забезпечення діяльності міської ради « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора