Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Шановні голови квартальних, будинкових та вуличних комітетів, секретарі житлових будинків, голови ОСББ та ЖБК Знам’янської міської територіальної громади!

Дата: 13.01.2022 16:19
Кількість переглядів: 982

З 01 лютого 2022 року розпочнеться прийом заяв на участь у щорічному огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Заявки на участь в огляді-конкурсі подаються з 01 лютого до 15 березня 2022 року секретарями будинків, головами квартальних, вуличних та будинкових комітетів, головами ОСББ та ЖБК на ім’я голови комісії з організації та проведення щорічного огляду-конкурсу і реєструються відділом забезпечення діяльності міської ради (вул. Михайла Грушевського,19, ІІ поверх, каб. №19). Період участі у конкурсі засвідчувати фотографічними матеріалами, які подаються разом із заявою.

Участь у конкурсі не можуть приймати переможці та призери огляду-конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» у будь-якій номінації протягом двох попередніх років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень