Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Чи має повідомляти роботодавець податкову інспекцію про прийом на роботу іноземця, який є керівником юридичної особи?

Дата: 23.12.2021 11:48
Кількість переглядів: 368

Фото без описуВ інформації, розміщеній 10.11.2021 під рубрикою “Електронний кадровий клуб”, йшла мова про необхідність повідомлення державної податкової служби про прийняття працівника на роботу. Таке повідомлення стосується також випадків прийому на роботу іноземців та осіб без громадянства на підставі дозволів державної служби зайнятості.

Порядок повідомлення визначений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №413.У першій редакції постанови йшлося про необхідність подання інформації про всіх прийнятих працівників.

До вказаної постанови були внесені зміни постановою від 12.02.2020 №188. Цими змінами, зокрема, було визначено, що немає необхідності повідомляти про прийом на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації. Повідомленням про прийняття на роботу цієї категорії працівників є відомості, отримані органами Державної податкової служби з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень