Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 02.12.2021 16:53
Кількість переглядів: 794

Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний комісії винесено 12 питань, які попередньо детально опрацьовані спеціалістами служби у справах дітей, а саме щодо:

  • надання дозволу на визначення постійного місця проживання та реєстрації малолітньої дитини біля матері.

  • вибуття з дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  • надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька по відношенню до малолітнього сина.

  • надання дозволу на дарування житлової квартири право користування якою належить малолітній дитині.

  • внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про дозвіл на дарування житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами на ім’я неповнолітньої дитини та призначення піклувальника на час укладання договору дарування».

  • надання дозволу на продаж житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, який на праві власності належить неповнолітній дитині.

  • надання дозволу на дарування житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами та земельних ділянок право користування якими належить малолітній дитині.

  • розгляду запиту Знам’янського відділу державної виконавчої служби у Кропивницькому районі Кіровоградськоїобласті Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерстваюстиції (м. Дніпро) по примусовій реалізації житлової квартири право користування якої належить неповнолітній особі.

  • розгляду запиту Знам’янського відділу державної виконавчої служби у Кропивницькому районі Кіровоградської області Південно – Східного міжрегіонального управління Міністерстваюстиції (м. Дніпро) по примусовій реалізації житлового будинку право користування якого належить неповнолітній особі.

  • надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення, які направлені на забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень