Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 16.11.2021 09:13
Кількість переглядів: 946

Фото без описуЗа участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, 15.11.2021 відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту (голова Володимир Джулай).

Комісією розглянуто питання, що запропоновані до розгляду на черговій дев’ятнадцятій сесії міської ради (крім питань регулювання земельних відносин). 

Під час розгляду проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 41 «Про бюджет Знам’янської міської територіальної громади на 2021 рік», члени комісії детально обговорили зміни, що пропонуються та отримали відповіді щодо підстав для їх внесення від начальника фінансового управління О.Лепетко.

Члени комісії заслухали начальника відділу економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі І. Кузіну по проєктах рішень: про внесення .доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Знам’янської міської територіальної громади на 2021 рік; про встановлення на території Знам’янської міської територіальної громади мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на 2022 рік; 3 проєкти рішень з питань оренди комунального майна.

На засіданні постійної комісії також було розглянуто проєкт рішення, який було підготовлено з метою покращення шляхів сполучення з іншими громадами Кіровоградської області - «Про надання згоди на визначення одержувача бюджетних коштів».

Фото без описуКомісією розглянуто проекти рішень: «Про затвердження базової мережі закладів культури Знам’янської міської територіальної громади в новій редакції», «Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 22 грудня 2020 року №24», «Про повноваження щодо приватизації житлового фонду військової частини А 1201 в селі Богданівка», «Про безкоштовну передачу з комунальної власності Знам’янської міської територіальної громади у власність територіальних громад сіл, селищ, міст Кіровоградської області об’єкт нерухомого майна нежитлову будівлю станцію стабілізації та підвищення тиску води». 

За результатами обговорення рекомендовано відповідні проекти рішень винести на розгляд сесії.

З метою ефективного управління майном комунальної власності, яке було прийняте в Знам’янської Другої селищної ради  та Петрівської сільської ради, комісією рекомендовано включити в порядок денний проект рішення «Про передачу комунального майна Знам’янської міської ради», яким передбачено передачу майна структурним підрозділам виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Крім того, комісією заслухано начальника відділу охорони здоров’я Т.Іваськів щодо затвердження фінансового плану КНП «Знам’янський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Знам’янської міської ради на 2022 рік. За результатами обговорення рекомендовано проект рішення винести на розгляд сесії.

Комісією розглянуто та запропоновано винести на розгляд сесії 5 проектів рішень про затвердження положень відділів виконавчого комітету Знам’янської міської ради, а саме: юридичного відділу, відділу молоді та спорту, відділу фінансово-господарського забезпечення, відділу культури і туризму та центру надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Центр Дії».

За результатами роботи, рекомендовано додатково включити до порядку денного чергової сесії міської ради проект рішення «Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства Знам’янський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Знам’янської міської ради в новій редакції».

За результатами роботи комісією надано висновки та рекомендації.

Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради - члени постійної комісії  з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту Володимир Джулай, Світлана Бойко, Сергій Пашко, Олексій Луц, Вікторія Гмиріна, заступники міського голови, начальники відділів та управлінь апарату Знам’янської міської  ради та  її виконавчого комітету, виконавчих  органів міської ради.    

Відділ забезпечення діяльності міської ради
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень