Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Міста Кіровоградщини змагатимуться за звання «Молодіжна столиця України-2022»

Дата: 09.11.2021 15:55
Кількість переглядів: 816

Міста Кіровоградщини запрошують до участі в Національному конкурсі «Молодіжна столиця України-2022». Про це в Кіровоградській ОДА розповіла керівниця управління молоді і спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко та регіональна координаторка конкурсу Ірина Ткаченко.

«Одним із головних завдань конкурсу це розвиток молодіжної політики у містах. Усі території, які мають статус міста, можуть стати учасниками конкурсу. Це престижний конкурс на національному рівні. Він дає молоді доступ до програм обмінів, навчання, це можливість познайомитися з іншими молодіжними лідерами та владою», - зазначила Ірина Глобенко.

Заявку на участь подають представники місцевої влади спільно з ініціативною молоддю міста. Заявки прийматимуть до 31 січня 2021 року. Ініціатори: Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація ”Український інститут міжнародної політики” та Громадська спілка ”Національна молодіжна рада України”.

Місто, яке отримає статус Молодіжної столиці України може брати участь у загальноєвропейському конкурсі «Європейська молодіжна столиця».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень