Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Перший інсулін за електронним рецептом у Знам’янській міській територіальній громаді отримано

Дата: 05.10.2021 09:21
Кількість переглядів: 836

Фото без описуБондаренко Олександр Васильович отримав необхідні ліки, за які Національна служба здоров'я України заплатить аптечному закладу. Відтепер рецепт на препарати інсуліну стає електронним. За е-рецептом пацієнт отримує інсулін або безоплатно, або з невеликою доплатою. Електронний рецепт дійсний на всій території України. 

Нагадуємо, хто пацієнту виписує електронний рецепт на інсулін 

Перший електронний рецепт на інсулін виписує виключно лікар-ендокринолог, який приймає амбулаторно. Ендокринолог робить це на основі складеного плану лікування, який обов’язково внесено до електронної системи охорони здоров’я. 

Повторний рецепт зможе також виписати і сімейний лікар, терапевт чи педіатр. Але не будь-який, а той, з яким пацієнт уклав декларацію. 

До кого звертатись за повторним рецептом, пацієнт обирає самостійно. 

Зверніть увагу, сімейний лікар виписує електронний рецепт відповідно до плану лікування, який складено ендокринологом. Змінити призначення ендокринолога сімейний лікар не зможе. Тому при закінченні кількості інсуліну за планом лікування сімейний лікар направляє пацієнта до ендокринолога для коригування або створення нового плану.

P.S. Будемо вдячні, якщо поділитесь даною інформацією зі своїми близькими чи знайомими, які отримують препарати інсуліну

КНП "Знам'янська міська лікарня ім.Лисенка" Знам'янської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень