Відбулася чергова зустріч Знам'янського міського голови Володимира Сокирка з провідними підприємствами Знам'янської міської територіальної громади
Відбулася чергова зустріч Знам'янського міського голови Володимира Сокирка з провідними підприємствами Знам'янської міської територіальної громади, одним з яких є ТОВ "Геоід".
Генеральному директору ТОВ "Геоід" Сергію Кліпацькому вручені заслужені нагороди, Грамоту Знам'янської міської ради та медаль-відзнаку "30 років незалежності України" за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Знам'янської міської територіальної громади, високий професіоналізм, активну життєву позицію, меценатство.
Сергієм Кліпацьким проведено екскурсію на території підприємства, обговорені проблемні питання, можливості і перспективи розширення виробництва та створення нових робочих місць.
Крім того Володимир Сокирко відвідав майбутній готельний комплекс та висловив побажання щодо якнайшвидшого введення даного об’єкту в експлуатацію, який стане окрасою і туристичною родзинкою міста Знам'янка.