Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Позачергова 16 сесія Знам’янської міської ради  

Дата: 09.09.2021 10:51
Кількість переглядів: 924

Фото без описуПід головуванням Знам’янського міського голови Володимира Сокирка, за участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської відбулося засідання позачергової 16 сесії Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання.

За результатами роботи, внесено зміни до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 41 «Про бюджет Знам’янської міської територіальної громади на 2021 рік». Зміни до основного фінансового документа громади внесені на підставі листів головних розпорядників бюджетних коштів щодо збільшення та перерозподілу бюджетних призначень.

Для визначення механізму надання коштів з бюджету Знам'янської міської територіальної громади громадським організаціям, які є учасниками програми підтримки локальних ініціатив 2021, що реалізуються фондом "Об'єднання" за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні, міською радою затверджено відповідний Порядок.

Фото без описуКрім того, міською радою надано дозвіл виконавчому комітету передати скретч-картки на пальне КНП «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради для використання на потреби установи.

Участь у роботі сесії міської ради взяли 19 депутатів міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальники відділів та управлінь апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

Проводилася он-лайн трансляція засідання. З результатами голосування за проєкти рішень кожен має можливість ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Міська рада. Протоколи міської ради. Голосування».

 

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень