Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Робоча поїздка голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги до Знам‘янської бальнеологічної лікарні

Дата: 27.08.2021 11:11
Кількість переглядів: 1028

Фото без описуСтратегію розвитку на найближчі п‘ять років Знам‘янської бальнеологічної лікарні доручив керівництву медзакладу напрацювати голова обласної ради Сергій Шульга. Про це він сказав під час робочої поїздки до лікарні, 26 серпня.

«Приємно констатувати, що в здравниці тривають ремонти, запроваджуються нові процедури. Але модернізація має відбуватися не ситуативно, а системно, відповідно до напрацьованого плану. І таку стратегію розвитку обласного підприємства слід напрацювати на п‘ятирічну перспективу», - наголосив Сергій Шульга.

Він також зауважив, що бальнеологічна лікарня має потенціал не лише, як оздоровчий заклад, а й як туристичний об‘єкт.

«Сьогодні ми працюємо над проєктом «Туристична Кіровоградщина».

І Знам’янська бальнеологічна лікарня повинна стати його складовою. Зрештою, як і саме місто Знам‘янка. Голова громади Володимир Сокирко має бачення розвитку цього напрямку», - додав голова обласної ради.

Нагадаємо, особливістю Знам‘янської бальнеологічної лікарні є унікальна радонова вода.

Наразі виконуючим обов‘язки директора комунального підприємства "Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня" є Вісяников Юрій Юрійович.

Матеріал з офіційного сайту Кіровоградської обласної ради https://oblrada.kr.ua/event/strategiyu-rozvitku-balneologichnoi-likarni-doruchiv-napratsyuvati-kerivnitstvu-golova-oblasnoi-radi-sergij-shulga

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень