Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 19.08.2021 08:41
Кількість переглядів: 986

За участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту (голова Володимир Джулай).

Комісією розглянуто питання, що запропоновані до розгляду на черговій п’ятнадцятій сесії міської ради (крім питань регулювання земельних відносин).

Обговорюючи питання внесення змін до бюджету, депутатами рекомендовано винести відповідний проєкт рішення зі змінами та доповненнями, що надійшли протягом його оприлюднення від суб’єкта подання.

Комісією рекомендовано винести на розгляд міської ради й інші питання порядку денного, що стосувалися оренди майна комунальної власності; затвердження положень про окремі структурні підрозділи виконавчого комітету Знам’янської міської ради та Міської програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Знам’янської міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області на 2021 – 2024 роки тощо.

Обговоривши проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», враховуючи неврегульовані правові відносини, що склалися між виконавчим комітетом та заявником, комісією рекомендовано даний проєкт рішення зняти з розгляду.

За результатами роботи надано висновки та рекомендації комісії, які направлено відповідальним виконавцям для розгляду.

Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради - члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту Володимир Джулай, Світлана Бойко, Оксана Войчишина, Вікторія Гмиріна, Олексій Луц, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ліана Пересадченко та Олег Гребенюк, директор КНП «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради Руслан Пушкаренко, в.о. директора КНП «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської міської ради Микола Коноваленко, начальники відділів та управлінь апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

 

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень