Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Гордість міста

Дата: 03.08.2021 18:15
Кількість переглядів: 1122

Напередодні святкування 152-ї річниці  Дня міста Знам’янка у глядацькому залі міського Палацу культури  відбулась церемонія нагородження переможців щорічного міського конкурсу "Гордість міста".

Знам’янчан, які трудяться на благо громади і примножують його славу, вітали: Знам’янський міський голова Володимир СОКИРКО, помічник народного депутата України Олеся ДОВГОГО Анна ТРУБАЧЕНКО, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Лілія МЕРЕНКОВА, секретар Знам’янської міської ради Вікторія ЗЕЛЕНСЬКА, начальник виробничого підрозділу «Знам’янської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ  «Укрзалізниця» Володимир МАТВІЄНКО, Почесний громадянин міста Володимир ДЖУЛАЙ, директор комунального некомерційного підприємства «Знам'янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської міської ради Руслан ПУШКАРЕНКО.

 

Цього року  комісією загальноміського конкурсу «Гордість міста»  визначено переможців у шістнадцяти номінаціях. Ними стали: 
1.    Номінація  «Захисник Вітчизни»  -  Марула Марина Юріївна
2.    Номінація «Кращий працівник медичної сфери» -  Вдовиченко Ганна Яківна
3.    Номінація «Освітянський Олімп» -  Проша Антоніна Валеріївна
4.    Номінація «Спортивна гордість» -  Царуш Микола Володимирович
5.    Номінація «Кращий працівник господарства перевезень» -  Глушков Вадим Миколайович
6.    Номінація «Кращий працівник колійного господарства» -  Поляков Олександр Григорович
7.    Номінація «Кращий працівник господарства електропостачання» -  Андрющенко Валерій Вікторович
8.    Номінація «Кращий працівник локомотивного господарства» -  Андрєєнко Олександр Олексійович
9.    Номінація «Кращий працівник господарства сигналізації та зв’язку» -Кононенко Павло Олександрович
10.    Номінація «Кращий працівник органів місцевого самоврядування   та органів державної влади» -  Біліченко Наталія Василівна
11.    Номінація «Обдарована учнівська молодь» - Меренков Іван Романович  
12.    Номінація «Кращий за професією у комунальній сфері» -  Горбенко Василь Миколайович
13.    Номінація «Лідер самоорганізації населення» -  Захарчук Тетяна Василівна
14.    Номінація «Творча особистість» -  Бойко Світлана Василівна
15.    Номінація «Родинні скарби» -  Кучер Вадим Миколайович
16.     Номінація «Кращий в  соціальній сфері» - Кудрявцева Тетяна Василівна  
   Також цього дня Подяка  народного депутата України Олеся ДОВГОГО була оголошена: МАТВІЄНКО Надії Леонідівні,приватному підприємцю; КУЧЕРУ Вадиму  Миколайовичу,майстру ковальського ремесла; КАРНАУХ Ользі Миколаївні, ветерану органів місцевого самоврядування; ГОНЧАРОВІЙ Ірині Сергіївні, приватному підприємцю; ЛІСЯНІЙ Раїсі Михайлівні,мешканці Знам’янської міської територіальної громади.

Церемонія нагородження дійсно стала справжнім святом.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень