Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Управління соціального захисту населення інформує про проведений перерахунок житлових субсидій на неопалювальний період 2021року

Дата: 07.07.2021 13:22
Кількість переглядів: 1105

Фото без описуЗ 01.05.2021р. призначення житлової субсидії на неопалювальний період здійснюється шляхом перерахунку для домогосподарств, у яких не відбулися зміни, окрім тих, яким субсидія призначалась на фактично проживаючих осіб,  особам на підставі договору-оренди житла, внутрішньо–переміщеним особам. Вищезазначеним особам потрібно надати нову заяву та декларацію.

Оскільки субсидія на наступний період наразі призначається більшості домогосподарств без їхніх звернень, відповідне рішення управлінням соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому прийняте після отримання відомостей про верифікацію від Міністерства фінансів України, інформації щодо одержувачів субсидії про загальну площу житлового приміщення, наявність транспортних засобів, платежів на суму більше 50 тис. грн., наявність житлових приміщень, депозитних рахунків, статутних капіталів, купівля валюти.

Відповідно до цих списків виплата житлової субсидії припинена у 116 сімей з наступних причин:
    - наявність на банківських рахунках депозитів більше 100 тис. грн. – 56 сімей;
    - придбання товарів, майна перед зверненням за призначенням субсидії на суму, що перевищує 50 тис.грн. – 6 осіб;
    - придбання іноземної валюти перед зверненням за призначенням субсидії на суму, що перевищує 50 тис.грн. – 13 осіб;
    - наявність транспортних засобів, у яких з року випуску минуло менше 5 років – 1 особа;
    - помилки в персональних даних – 6 осіб;
    - смерть заявника або члена сім’ї заявника – 34 особи.

Всього по Знам’янській міській територіальній громаді житлову субсидію перераховано 2748 домогосподарствам, у тому числі 537 домогосподарствам, які отримують житлову субсидію через поштові відділення, та 971 домогосподарству, які отримують житлову субсидію на рахунки в банківських установах. Житлова субсидія на неопалювальний період 2021 року не нарахувалась 1240 домогосподарствам, так як обов’язкова плата за використані житлово-комунальні послуги перевищує розмір плати за житлово-комунальні послуги.

Кошти житлової субсидії заявники отримають за травень та червень 2021 року одним платежем у липні 2021 року при надходженні відповідної субвенції з Державного бюджету України. 

Після надходження коштів з Державного бюджету, їх буде перераховано на рахунки отримувачів у банківських установах або на поштові відділення у готівковій формі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень