Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 15.06.2021 09:43
Кількість переглядів: 962

За участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту (голова Володимир Джулай).

Комісією розглянуто питання, що запропоновані до розгляду на черговій одинадцятій сесії міської ради (крім питань регулювання земельних відносин). 

Під час розгляду проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 41 «Про бюджет Знам’янської міської територіальної громади на 2021 рік», члени комісії детально обговорили зміни, що пропонуються та отримали відповіді щодо підстав для їх внесення від начальника фінансового управління О.Лепетко.

Члени комісії заслухали начальника відділу економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі І. Кузіну по проєктах рішень щодо встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, туристичного збору, про передачу майна, активів та зобов’язань Знам’янської Другої селищної ради та Петрівської сільської ради.
З метою здійснення повноважень щодо управління об’єктами комунальної власності, а саме: нежитловою будівлею (адміністративне приміщення колишньої Знам’янської Другої селищної ради по вул. Перспективна, 51 у смт. Знам’янка Друга) та нежитловими приміщеннями та об’єктами, розташованими за адресою м. Знам’янка, проспект Шкільний, 5, комісією рекомендовано включити в порядок денний проекти рішень «Про передачу приміщень комунальної власності в оперативне управління».
На засіданні постійної комісії також було розглянуто питання, що стосувалося житлово-комунального господарства міста - «Про хід виконання Програми енергоефективності м. Знам’янка на 2019-2022 роки за 2020 рік та затвердження Програми енергоефективності Знам’янської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».
Крім того комісією заслухано директора КНП «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Знам’янської міської ради Р. Пушкаренка з питань затвердження звіту про виконання фінансового плану підприємства за I квартал 2021 року та затвердження фінансового плану підприємства на 2021 рік у новій редакції. За результатами обговорення рекомендовано відповідні проекти рішень винести на розгляд сесії.
За результатами роботи, рекомендовано додатково включити до порядку денного чергової сесії міської ради три проєкти рішень, а саме: «Про внесення доповнення до рішення міської ради від 16 квітня 2021 року № 248»; «Про надання дозволу на списання основних засобів Петрівської сільської ради»; «Про укладення договору на використання комунального майна.
Після обговорення комісією рекомендовано зняти з розгляду сесії проєкт рішення «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради восьмого скликання до Кабінету Міністрів України стосовно врегулювання проблемних питань оновленого механізму отримання житлових субсидій» та проєкт рішення «Про передачу приміщення комунальної власності в оперативне управління» (приміщення міського краєзнавчого музею) по вул. Глібко, 28 – В, в м. Знам’янка Кіровоградської області.
За результатами роботи комісією надано висновки та рекомендації.
Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради - члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту Володимир Джулай, Світлана Бойко, Оксана Войчишина, Сергій Пашко, Олексій Луц, Олег Тітарєв, Вікторія Гмиріна, заступники міського голови, начальники відділів та управлінь апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.    

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень