Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на адміністратора

Дата: 09.06.2021 14:30
Кількість переглядів: 234

Фото без описуАдміністратор – одна з найпопулярніших професій сьогодення. Основна мета роботи адміністратора – правильно організувати діяльність закладу, забезпечити ефективну роботу колективу та роботу з відвідувачами.Для роботи адміністратором потрібно бути відповідальною, активною, сповненою рішучості, комунікабельною, стриманою і стійкою до стресів особистістю.

У червні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити бажаючих отримати професію «Адміністратор» одразу на базі двох центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

14 червня поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання за професією «Адміністратор». Курc навчання триватиме 6 міс.

16 червня стартує навчання на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:
·    повна загальна середня освіта;
·    вік особи не менше 18 років;
·    медична довідка, особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень