Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Мистецький світ Країни дитячих талантів

Дата: 03.06.2021 16:47
Кількість переглядів: 1414

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Найбільше щастя у світі - посмішка дитини, тому що діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Ми живемо та працюємо для того, щоб дарувати нашим дітям різнобарвне та щасливе дитинство.

Саме в такий святковий день в Центрі дитячої та юнацької творчості Знам’янської міської територіальної громади відбулося радісне та світле свято дитинства під назвою «Країна дитячих талантів»: лунала музика, привітно зустрічала гостей виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва; на локаціях: «Юні майстрині», «Дивосвіт», «Фантазія», «Територія творчості», «Юний художник» проводили свої майстер-класи керівники гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв; діти залюбки майстрували та вишивали, клеїли та ліпили, вирізали та малювали. Ніхто не сумував, адже для кожного знаходилася улюблена справа.

Учасниками святкового дійства – гала-концерту, за підсумками проведення Фестивалю мистецтв «Країна дитячих талантів», стали найяскравіші номери учасників та творчих колективів, а саме:

зразковий художній хореографічний колектив сучасного танцю, «Екстраверт» (керівники Марина Стукаленко, Катерина Костікова та Юліана Ставицька); 
зразковий художній хореографічний колектив бального танцю, "Перлина" (керівник Наталія Залєвська); 
хореографічний колектив естрадного танцю «Конфетті» (керівник Марина Демків);
хореографічний колектив естрадного танцю , «Сузір'я» (керівник Олена Андрєєва).
вокальний спів: Туркова Аліна, Бацан Надія, Єременко Аліна, Минько Неоніла.

Гала-концерт завершено нагородженням учасників Фестивалю мистецтв «Країна дитячих талантів» за підсумками відбіркових етапів, які тривали протягом двох днів – 25 та 26 травня за номінаціями: хореографічне мистецтво, вокальне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та оригінальний жанр.

З вітальним словом цього дня до учасників заходу та присутніх, під час церемонії нагородження, яку з нетерпінням чекали учасники Фестивалю, адже це той момент, коли їхні труди та творіння були заслужено нагороджені, звернулися: головний спеціаліст відділу освіти Попова Тетяна Миколаївна та директор центру дитячої та юнацької творчості Подвиженко Геннадій Іванович.

Одним із хвилюючих моментів свята цього дня в центрі дитячої та юнацької творчості стало вручення свідоцтв про позашкільну освіту.

Теплі обійми педагогів, приємні спогади та незабутні враження від часу, проведеного у творчому колі колективу, назавжди залишаться у пам’яті та серці кожного вихованця, хто щодень торкався світу творчості, нестримності думки, вічного пошуку та мистецької вишуканості. 

Фестиваль та гала-концерт цьогоріч завершено, але творчість не має кордонів та обмежень, а відтак, новий день відкриє ще незвідані горизонти, спонукаючи до нових пошуків та злетів, втілення не реалізованих ідей та задумів мистецького світу.


Відділ освіти« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень