Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Потребуєте допомоги юриста, але через стан здоров’я або певні життєві обставини не маєте можливості відвідати центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги?

Дата: 17.05.2021 10:26
Кількість переглядів: 309

Потребуєте допомоги юриста, але через стан здоров’я або певні життєві обставини не маєте можливості відвідати центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Тоді ви можете отримати адресну безоплатну правову допомогу  за місцем свого проживання або перебування. Це значно полегшує доступ до системи БПД незахищеним верствам населення.

Адресна правова допомога є одним з інструментів доступу до системи БПД в межах права на справедливий суд, закріпленого у  Статті 6 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. Якщо людина з об’єктивних причин не може звернутися в бюро правової допомоги – фахівці прибудуть за адресою клієнта для особистої консультації. 

По всій території України працюють мобільні консультаційні пункти – точки доступу до безоплатної правової допомоги, що діють за графіком, визначеним місцевим центром з надання БПД.

Фахівці системи БПД приїжджають до осіб похилого віку  , людей з інвалідністю . Найчастіше – до закладів соціального обслуговування населення (соціальних гуртожитків, дитячих будинків, геріатричних пансіонатів, будинків-інтернатів для людей похилого віку та осіб з інвалідністю), у заклади охорони здоров’я (лікарні, санаторії, реабілітаційні центри) тощо.
Загалом з 2017 року по 31 грудня 2020 року адресна правова допомога була надана 4 716 особам:

? у 2017 році – 1 450 особам;
? у 2018 році – 1 562 особам;
? у 2019 році – 1 115 особам;
? у 2020 році – 589 особам.

Щоб отримати адресну правову допомогу, треба зателефонувати до найближчого центру чи бюро правової допомоги або ж звернутися до Єдиного контактного центру системи БПД за безкоштовним номером  0 800 213 103.

#БПД #Правова_допомога 
#EUКраїна #ЦеЄвроінтеграція #Інтегруймось


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень