Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

НАДС організовує День відкритих дверей для всіх, хто мріє побудувати кар’єру в державному секторі

Дата: 14.05.2021 10:01
Кількість переглядів: 244

Фото без описуШукаєте роботу? Цікавитеся державною службою? Мрієте побудувати кар’єру в державному секторі? Тоді ви неодмінно маєте відвідати День відкритих дверей державної служби! Адже саме під час цього заходу ви дізнаєтеся: чому варто обрати кар’єру держслужбовця, які переваги держави, як роботодавця, як відбувається конкурс на державну службу та як можна пройти стажування в одному з державних органів. 

Дата: 14.05.2021.
Час: 13:00-15:00.
Формат: відеоконференція в ZOOM.

Організатори: Національне агентство України з питань державної служби (НАДС).

Спікери: Голова комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування AndriyKlochko, Голова підкомітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, державних символів та нагород Олександр Корнієнко, Олег Немчінов, Міністр КМУ, заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан (ValeriyaIonan), Голова НАДС Наталія Алюшина, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування Юля Лозюк, директор департаменту молодіжної політики Міністерство молоді та спорту Ірина Бєляєва, а також державні експерти НАДС.

Про що йтиме мова:
·    Держава як роботодавець: кого запрошує державна служба? Перспективи роботи в регіонах та інноваційність й ініціативність, як цінності державної служби;
·    На що потрібно звернути увагу та що врахувати під час підготовки та проходженні конкурсу на державну службу: яку інформацію варто вказати в резюме та заяві, який алгоритм проходження конкурсу, як користуватися єдиним порталом вакансій державної служби;
·    Стажування молоді в державних органах та НАДС, програма «Державотворець». 
Програма заходу:https://bit.ly/33paT5O.
Кому буде цікаво: студенти-випускники; молоді спеціалісти, які хочуть побудувати кар’єру на державній службі, усі хто шукає роботу і хоче спробувати свої сили в державному секторі. 
Як долучитися: дивитися трансляцію заходу можна: 
- за посиланням в ZOOM – https://bit.ly/3hb3QWf;
- на каналі НАДС у YouTube – https://bit.ly/3ursyp4;
- посилання на пряму трансляцію буде розміщено на сторінці НАДС у Facebook – https://bit.ly/3eomcRR.

Кіровоградський обласний центр зайнятості
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень