Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

На території Знам’янської міської територіальної громади проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 07.05.2021 14:14
Кількість переглядів: 1122

Наприкінці квітня 2021 року на базі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (директор Володимир Колебіденко) відбувся І (міський ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – (далі – «Джура»). 

Змагання цьогоріч були присвячені пам'яті голови Кіровоградської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Остащуку Віктору Миколайовичу.

У Грі взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти та 1 команда центру дитячої та юнацької творчості загальною чисельністю учасників - 64 особи на чолі з керівниками, вчителями предмета «Захист України». 

Поза конкурсом до участі у Грі долучилася команда дитячої громадської організації "Фізкультурно-спортивний клуб "Школа розвідників"" (м. Олександрія).

З вітальним словом до учасників та присутніх звернулися цього дня: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитро Молодченко, директор Знам'янського міського спортивно-технічному клубу Товариства сприяння обороні України Володимир Колебіденко,  начальник відділення забезпечення Знам’янського центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Черепов Борис Михайлович, радник міського голови з питань АТО, учасник АТО Мухуров Володимир Ростиславович та заступник голови міської організації ветеранів війни в Афганістані Мазур Олександр Григорович.

Учасникам змагань запропоновано проходження таких етапів: «Впоряд» (стройова підготовка); «Стрільба із пневматичної гвинтівки»; Інтелектуальна гра-вікторина «Відун»;

«Метання гранати»; «Неповне розбирання та складання АК»; «Фізична підготовка»; «Рятівник»; «Спорядження магазину», в ході виконання яких учасники могли продемонструвати свої знання з історії, медичної справи, вміння виконувати вправи в строю, стріляти з пневматичної зброї, фізичну підготовку та витривалість, спритність, ерудицію, знання та практичні навички. 

Суддівство на етапах змагань забезпечувала незалежна суддівська колегія, сформована з військовослужбовців Знамянського центру комплектування та соціальної підтримки у складі: начальник відділення забезпечення Знам’янського центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Черепов Борис Михайлович та  сержант Клипачевська Тетяна Володимирівна, інструктор відділення рекрутингу ЗМЦКСП; учасників АТО: Мухуров Володимир Ростиславович, Стадник Олександра  Борисівна, Руденко Юрій Вікторович, Заріпов Руслан Борисович; голови ГО «Ветерани Дмитрівської громади» Унтилова Володимира Леонідовича, представника спілки ветеранів Афганістану  -  заступника голови міської організації ветеранів війни в Афганістані Мазура Олександра Григоровича; медичного працівника лікувальної мережі Знам'янської територіальної громади Сурдула Михайла Дмитровича та фахівців відділів виконавчого комітету Знам'янської міської ради.

Координацію дій під час змагань в частині розташування на території місця проведення здійснювали директор Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Володимир Колебіденко та голова професійної спідьноти вчителів предмета «Захист України» Андрій Хандусенко, який забезпечував злагоджену роботу суддівської колегії. 

За результатами, отриманими в ході проходження кожного з етапів Гри «Сокіл» («Джура»), було визначено призові місця в кожному з окремих видів Гри та в загальному командному заліку.

Командний залік на етапах Гри:

Залікове змагання  «Впоряд»
(стройова підготовка)
І місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
ІІ місце – Знам’янський центр дитячої та юнацької творчості
ІІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка
НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Залікове змагання
«Спорядження магазину»
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

Залікове змагання 
«Стрільба з пневматичної зброї»
І місце – Петрівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»
ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
ІІІ місце - НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»

Залікове змагання
«Рятівник»
І місце – Петрівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»
ІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

Залікове змагання  «Відун» 
(на знання історії України)
І місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»
ІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
Знам’янський центр дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
Петрівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів

Залікове змагання  «Фізична підготовка»
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
ІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4;
ІІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія».

Залікове змагання «Метання гранати»
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;
ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
ІІІ місце –. НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія».

Особистий залік:
«Стрільба з пневматичної зброї»
І місце - Марченко Артем (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7);
ІІ місце - Хименко Інна (Петрівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»);
ІІІ місце – Романенко Євген (Петрівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»).

«Неповне розбирання та складання автомата АК-47»
І місце – Спода Дмитро (НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей);
ІІ місце – Кравець Ілля (НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей);
ІІІ місце – Лисенко Максим (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
Дементьєв Микита (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4).

«Спорядження магазину»
І місце – Зубарєв Данило (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6);
ІІ місце – Косова Вікторія (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6),
Лісовий Олег (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6);
ІІІ місце – Довганчук Ростислав (Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4).

Загальнокомандний залік:

І місце -  Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
ІІ місце - Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ;
ІІІ місце - НВК "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" та Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4.

Усіх учасників змагань відповідно до розподілу призових місць відзначено та нагороджено грамотами виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Головний спеціаліст відділу освіти 
виконавчого комітету 
Знам’янської міської ради
Тетяна ПОПОВА



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень