Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Обов’язок живих – всебічно подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги

Дата: 06.05.2021 16:32
Кількість переглядів: 1208

Щороку, 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Час невпинний…Небагато вже залишилось справжніх героїв, учасників війни… Обов’язок живих – всебічно подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги.

Стало доброю традицією з боку керівництва громади, напередодні відзначення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відвідувати ветеранів війни. І цей рік не став виключенням.

06 травня 2021 року Знам’янський міський  голова Володимир Сокирко спільно з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитром Молодченком, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілією Меренковою та представниками Знам’янської міської організації ветеранів України (голова Ганна Бабійчук) відвідали та привітали учасника бойових дій   Другої світової війни Мирошниченка Григорія Івановича.

В ході зустрічі керівництво громади привітали ветерана з наступаючим святом та  95-річчям від дня народження, побажали міцного здоров’я та мирного неба над головою. Подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. На знак поваги та вдячності вручили продуктовий набір, подарунок, грамоту, квіти.

Також для ветерана прозвучали пісні воєнних років у виконанні В’ячеслава Марченко, що до сліз вразило Григорія Івановича та подарувало незабутні емоції спогадів про молодість та бойових друзів.

Спілкуючись із героєм-визволителем керівництво громади поцікавились умовами їх проживання, станом забезпечення продуктами харчування та речами першої необхідності.

За словами керівництва саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. Важливе значення має як і матеріальна підтримка, так і людська доброта та повага.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень