Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Служба зайнятості запрошує освоїти робітничу спеціальність бджоляра

Дата: 17.03.2021 10:33
Кількість переглядів: 241

Фото без описуСучасний ринок агропромисловості диктує чіткі правила та висуває конкретні вимоги до своїх працівників.Агропідприємства приділяють особливу увагу практичним компетенціям своїх працівників та вимагають знання усіх тонкощів своєї справи. Слід зазначити, що останнім часом в Україні активно розвивається бджолярство.  Працюючи бджолярем у фермерському господарстві чи на власній пасіці, розвиваючи свою справу і беручи участь у виставках-ярмарках меду, можна отримувати високі доходи.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, мають можливість безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Бджоляр» на базіСумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.Навчання стартує 23 березня поточного року і триватиме 5,5 міс.

Умови направлення на навчання:
• повна або базова загальна середня освіта;
• повноліття (не менше 18 років);
• медична довідка з допуском до професії.
На базі Центру функціонує навчальна пасіка, де слухачі мають можливість застосувати набуті знання по розведенню  бджіл, утриманню пасіки та роботі на ній.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень