Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Безробітні Кіровоградщини розповіли про свої стартап-ідеї

Дата: 18.03.2021 13:21
Кількість переглядів: 318

Фото без описуНещодавно відбувся черговий онлайн-захід, проведений спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток». Зустріч була організована як продовження вебінару «Підприємець. Перші кроки до успіху», що відбувся у лютому. Учасників, які мають наміри здійснювати підприємницьку діяльність, цікавили питання реєстрації підприємницької діяльності, вибір системи оподаткування та інші.

Тож у відповідь на їхні запити й булопроведено чергову онлайн-зустріч. Захід відбувся у форматі обміну досвіду, а також запитань та відповідей з власниками бізнесу. Своїм досвідом поділилися фінансовий директор та координатор проектів ГО «Фонд «Професійний розвиток» у Кіровоградській області та діючі підприємці.

Питання, що обговорювалися стосувалися практичних аспектів підприємництва: можливості онлайн-реєстрації фізичної особи-підприємця, вибір КВЕДу, визначення цільової аудиторії та пошук споживачів послуг чи продукції, можливості та відмінності різних систем оподаткування, ознайомлення зі строщеною системою, сплати ЄСВ, можливості електронного ключа у частині подання звітності про ведення діяльності тощо. 

Крім досвіду учасники отримали корисні посилання на електронні сервіси з цікавою інформацією про особливості підприємницької діяльності.

Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласно центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень