Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища, землекористування та будівництва

Дата: 19.03.2021 12:49
Кількість переглядів: 1165

За участі  секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, під головуванням голови постійної комісії з питань житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища, землекористування та будівництва Романа Кондратьєва, 15.03.2021  відбулося засідання  комісії під час якого, було розглянуто проєкти рішень, що запропоновані для розгляду на восьмій сесії Знам’янської міської ради  Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання.

Начальник фінансового управління Олена Лепетко представила членам постійної комісії та присутнім проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 41 «Про бюджет Знам’янської міської територіальної громади на 2021 рік». Після обговорення депутати рекомендували винести на розгляд ради вказаний проєкт рішення.

На засіданні постійної комісій було розглянуто  питання, що стосувалося комунального майна - «Про передачу майна комунальної власності на праві оперативного управління комунальному некомерційному підприємству «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської міської ради».
Також, комісією рекомендовано внести до порядку денного проєкт рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Знам'янської міської територіальної громади на 2021 рік»; 

Комісією розглянуто та вирішено винести на розгляд міської ради звернення депутатів Знам`янської міської ради VIII скликання до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

До порядку денного комісією запропоновано додатково включити проєкт рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії по перевірці стану використання земель, що перебували у комунальній власності Знам’янської Другої селищної ради та Петрівської сільської ради».

Постійна комісія розглянула 31 проєкт рішень щодо регулювання земельних відносин та рекомендувала винести всі на розгляд сесії.

За результатами засідання, постійною комісією надано висновки та рекомендації, які передано на розгляд відповідальних виконавців.

Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради Роман Кондратьєв, Юрій Григораш, Майя Лук’яниця, Наталія Балик, Тетяна Захарчук – члени постійної комісії з питань житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища, землекористування та будівництва, заступники міського голови, начальники відділів та управлінь апарату  Знам’янської  міської  ради  та  її виконавчого комітету, виконавчих  органів міської ради. 

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень