Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Стань шеф-кухарем за підтримки служби зайнятості

Дата: 15.03.2021 14:21
Кількість переглядів: 341

Фото без описуПрофесія кухаря є затребуваною на ринку праці України. Ця професія надає можливістьне тільки успішно знайти роботу за професією, а й започаткувати власну справу: відкрити кафе, піцерію, кафетерій, міні-бар, ресторан та ін. 
Для бажаючих отримати професію кухаря, за сприяння обласного центру зайнятості у березні поточного року розпочинається навчання одразу у двох навчальних закладах.

16 березня поточного року на базі Рівненськогоцентру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчанняза професією «Кухар». Курс навчання триватиме 5,9міс.

25 березня розпочинається навчання за зазначеною професією на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Курс триватиме 5,5 міс.
Умовами до направлення на навчання є:
·    повна загальна середня освіта;
·    вік особи не менше 18 років;
·    медична довідка;
·    особова медична книжка.
Крім того, 25 березня на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається курс навчання за професією «Кухар судновий». Термін навчання – 5 місяців.
Умовами до направлення на навчання є:
·    професійно-технічна освіта за професією «Кухар» 3 розряду;
·    без вимог до стажу;
·    вік особи не менше 18 років;
·    медична довідка;
·    особова медична книжка.
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчанняКiрoвoгрaдcькoгooблacнoгo центру зaйнятocтi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень