Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Соціальна робота з особами, що перебувають у конфлікті з законом

Дата: 01.03.2021 15:27
Кількість переглядів: 1511

Фото без описуВідповідно до Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк Центр соціальних служб надає соціальні послуги, здійснює (за потреби) соціальний супровід осіб віком до 35 років.

Соціальна підтримка цієї категорії отримувачів послуг спрямована на ресоціалізацію особи, залучення до нових освітніх і соціальних можливостей, мотивації до позитивних зміно собистості та участі у житті громади.

За направленням Знам’янського МРВ пробації, Центр соціальних служб складає оцінку потреб сімей/осіб, здійснює заходи спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально-небезпечних хвороб, таких як ВІЛ/СНІД, гепатит, туберкульоз тощо. 

Кожного місяця Центр надає особам даної категорії довідки про проведення з ними профілактичних бесід, для подальшого їх пред’явлення у відділ ДУ «Центр пробації».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень