Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося чергове засідання місцевої комісії для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних

Дата: 08.02.2021 14:34
Кількість переглядів: 1496

Фото без описуПід головуванням заступника голови комісії, начальника служби в справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лариси Карпук за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Молодченка відбулося чергове засідання місцевої комісії для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На порядку денному розглядалось питання надання дозволу дитині, позбавленій батьківського піклування, яка набула право на отримання грошової компенсації за рахунок коштів субвенції з державного бюджету для придбання житла, на перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі-продажу.

Членами комісії детально опрацьовані документи, що надані для розгляду відповідно до вимог чинного законодавства. 

За результатами роботи комісія прийняла рішення - надати дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунка, відкритого в АТ «Ощадбанк» на ім’я  дитини, позбавленої батьківського піклування, як оплату на придбання квартири у м. Знам′янці.

Крім цього, члени комісії обстежили житло, яке планується придбати у   м. Знам′янці управлінням соціального захисту населення Олександрівської райдержадміністрації для дитини, позбавленої батьківського піклування, що  перебуває на квартирному обліку в смт Олександрівка. За результатами роботи  складений відповідний акт, який буде направлений до Олександрівської райдержадміністрації для подальшого опрацювання.

Відповідно до законодавства особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, мають право придбати житло у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці України за наявності акту обстеження, складеного місцевою комісією за місцем придбання житла.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень