Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Шукачі роботи Кіровоградщини можуть скористатися інтерактивною мапою вакансій

Дата: 29.01.2021 08:15
Кількість переглядів: 269

Фото без описуСеред можливостей для пошуку роботи, службою зайнятості розроблено інтерактивну мапу вакансій з використанням «Google maps». 

Мапа розроблена для зручності надання послуг незайнятим трудовою діяльність громадянам і надає можливість дистанційно, за допомогою ґаджетів чи персонального комп’ютера здійснювати пошук актуальних вакансій у містах та районах області, за посадою та заробітною платою. 

Інтерактивна мапа вакансій доступна на вебресурсі Кіровоградського обласного центру зайнятості(рубрика «Громадянам»– підрубрика «Інтерактивна мапа вакансій»). 

Так, наразі актуальними є 1068 вакансій. У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на cпеціалістів державної служби (місцевого самоврядування), оглядачів-ремонтників вагонів, лікарів загальної практики-сімейних лікарів, водіїв автотранспортних засобів, електрослюсарів (слюсарів) чергових та з ремонту устаткування, лікарів із загальної гігієни, електрогазозварників, лікарів ветеринарної медицини, монтерів колії, сестер медичних (братів медичних).

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень