Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 15.01.2021 14:43
Кількість переглядів: 1278

Фото без описуПід головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 12.01.2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 8 питань, а саме: 1 – про надання дозволу на цілодобове перебування неповнолітньої дитини в КЗ «Новомиргородська спеціальна школа КОР»; 1 – про надання дозволу на реєстрацію неповнолітніх дітей; 1 – про надання висновку органу опіки та піклування про підтвердження місця проживання малолітньої дитини; 3 – про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна неповнолітніх; 1 – про Фото без описудоцільність поверненні малолітніх дітей в сім’ю матері; 1 – про надання одноразової допомоги дітям сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування після досягнення 18-річного віку.

Під час засідання заслухано інформацію. Членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених. 

За результатами засідання комісією прийняті виважені рішення Фото без описута надані рекомендації, спрямовані на захист прав та інтересів дітей

На розгляд виконавчого комітету винесено 7 проектів рішень. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень