Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

До відома суб’єктів господарювання агропромислового комплексу

Дата: 24.12.2020 13:06
Кількість переглядів: 1391

Фото без описуУ зв’язку зі складними погодно-кліматичними умовами, що склалися наприкінці 2019 року та протягом 2020 року на території  Кіровоградської області, є ймовірність, що не всі сільськогосподарські товаровиробники зможуть затвердити статус платника єдиного податку IV групи у 2020 році, як передбачено Податковим Кодексом України.

Відповідно до абзацу другого підпункту 298.8.4 пункту 298.8 статті 298 Податкового Кодексу України обласною державною адміністрацією здійснюється підготовка проєкту рішення обласної ради «Про наявність обставин непереборної сили та перелік суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок таких обставин», яке дасть можливість підприємствам, що увійшли до зазначеного переліку, підтвердити статус платника єдиного податку  IV групи. 

У разі необхідності підтвердження такого статусу, сільськогосподарський товаровиробник повинен надати  до облдержадміністрації сертифікат про форс-мажорні обставини та копії усіх документів, які стали підставою для його отримання.

Контактною особою із зазначених питань є Понура Сергій Васильович – начальник відділу економічного аналізу, соціально-трудових відносин, фінансово-кредитного забезпечення та зовнішньоекономічної діяльності департаменту агропромислового розвитку, тел. 099 746 08 50. 

 Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень