Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Стан розвитку спорту у місті протягом 2020 року

Дата: 22.12.2020 16:29
Кількість переглядів: 1317

Відділ молоді, спорту та охорони здоров’я прозвітував в управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації про стан розвитку спорту у місті протягом 2020 року. 

У міському бюджеті було закладено 4 млн. 763 тис. на видатки пов’язані з спортивною діяльністю (утримання КДЮСШ, утримання існуючої інфраструктури, проведення навчально-тренувальних зборів та участь у змаганнях). З них 77 тис. грн. було направлено на виплату стипендій за високі спортивні досягнення (33 чол.).

В  місті існує розвинена спортивна інфраструктура, а саме: 45 спортивних площинних споруд та міський стадіон. На рівні минулого року збережена і кількість вихованців КДЮСШ з  5 видів спорту, які культивуються у місті (футбол, гандбол, легка атлетика, греко-римська боротьба та баскетбол) кількість  вихованців -450.

Не зважаючи на карантинні обмеження, протягом року спортсмени Знам’янки провели та взяли участь у 30 спортивних заходах Всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів. 

Збірні команди міста приймали участь у чемпіонатах Кіровоградської області з футболу, греко-римської боротьби, шахів та шашок, Всеукраїнських змаганнях з гандболу, велоспорту та легкої атлетики. 

На міському рівні питаннями розвитку фізичної культури та спорту опікується відділ молоді, спорту та охорони здоров’я, працівниками якого  налагоджено тісну співпрацю з громадськими спортивними  організаціями: Асоціація “Джиу-Джитсу Україна”, “Федерація футболу”, “Федерація гандболу”, організація “Класичного волейболу ”, Знам’янський Чорнобильський спортивно-оздоровчий центр „Атлет”, спортивно-культурний центр „Карат” та Знам’янський клуб єдиноборств «Піт-Файтер».

Дякуючи цьому постійно вирішуються питання щодо організації та проведення міських спортивних змагань з видів спорту, серед яких традиційними вже стали першості міста серед аматорських команд з гандболу, футболу, волейболу, велоспорту, баскетболу, тенісу настільного, легкої атлетики, шахів та шашок, та залучення спортсменів міста до змагань з видів спорту різних рівнів. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень