Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Міський етап обласного проекту «Захисник Кіровоградщини» в рамках відзначення Дня Захисника України

  Минулого тижня  в рамках відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва, на території міста Знам’янка відбувся Міський етап обласного проекту «Захисник Кіровоградщини» (далі по тексту – Захід, Змагання).

 Змагання відбулися серед учнів закладів загальної середньої освіти міста на базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України (далі – ЗМСТК ТСОУ).


Учасників змагань цього дня привітали: директор Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України Володимир Олександрович Колебіденко, головний спеціаліст відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради Андрій Олегович Сугарей та головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Тетяна Миколаївна Попова, заступник військового комісара Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату (далі – ОМВК) Щетінін Володимир Михайлович, Мазур Олександр Григорович– заступник голови міської організації ветеранів війни в Афганістані (УСВА), Чорний Олег Олександрович – майор, заступник начальника штабу 57 окремої мотопіхотної бригади в/ч А-1736. 
Суддівство на етапах змагань здійснювалося за участю військових керівників закладів загальної середньої освіти міста, представників Знам’янського ОМВК, фахівців ЗМСТК ТСОУ та представників міської організації ветеранів війни в Афганістані (УСВА).


У змаганнях взяли участь 6 команд, змагаючись у таких видах (етпах):
«Стрільба з пневматичної гвинтівки»; 
«Неповне розбирання та складання автомата АК-47»; 
«Спорядження магазину автомата АК-47 патронами»;
«Метання гранати»; 
«силові вправи на поперечині (виконання вправи підйом переворотом)»; 
«Фізична підготовка» (виконання вправи - підтягування на поперечині)».
Командну перемогу за результатами, здобутими в Змаганнях отримали:
ІІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»
ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4;
І місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей».

    В особистому заліку,  в окремих видах змагань, були відзначені наступні учні:
Спода Дмитро, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» на етапі «Неповне розбирання та складання автомата АК-47» (І місце);
Вихрест Андрій, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» на етапі «Неповне розбирання та складання автомата АК-47» (ІІ місце);
Зубарєв Данило, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 на етапі «Неповне розбирання та складання автомата АК-47» (ІІІ місце); на етапі «Спорядження магазину автомата АК-47 патронами» (І місце); на етапі «Фізична підготовка» (виконання вправи - підтягування на поперечині) – (І місце); на етапі «Силові вправи на поперечині (виконання вправи підйом переворотом) – (І місце);
Гусаренко Оксана, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 на етапі «Спорядження магазину автомата АК-47 патронами» (ІІ місце);
Лісовий Олег, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 на етапі «Спорядження магазину автомата АК-47 патронами» (ІІІ місце);
Лисак Дмитро, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» на етапі «Фізична підготовка» (виконання вправи - підтягування на поперечині) (ІІ місце); на етапі «Силові вправи на поперечині (виконання вправи підйом переворотом) – (ІІІ місце);
Марченко Артем, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 на етапі «Фізична підготовка» (виконання вправи - підтягування на поперечині) (ІІ місце);
Лядський Дмитро, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 на етапі «Силові вправи на поперечині (виконання вправи підйом переворотом) – (ІІ місце);
Овсепян Арман, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» на етапі «Стрільба з пневматичної гвинтівки» (І місце);
Бойко Максим, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка на етапі «Стрільба з пневматичної гвинтівки» (ІІ місце);
Муштатова Артем, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» на етапі «Стрільба з пневматичної гвинтівки» (ІІІ місце);
Шевченко Михайло, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка на етапі «Метання гранати» (І місце);
Черних Роман, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» на етапі «Метання гранати» (І місце).
Всіх переможців нагороджено медалями та дипломами за отримані досягнення. На завершення Чемпіонату почесні гості змагань привітали усіх переможців та подякували за плідні результати наполегливої роботи військових керівників з учнями та, беззаперечно, учасників змагань над собою та власними можливостями.

Головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради
Тетяна ПОПОВА
 



« повернутися до списку новин