Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Ремонт, будівництво тротуарів,  доріг, відмосток –  під особистим  контролем  міського голови

Дата: 31.08.2018 16:53
Кількість переглядів: 421

     Ось так, як на фото, виглядає нині  новий тротуар по вулиці Дмитрівській.

- Ремонтні роботи тут вже завершуються, - розповідає головний спеціаліст  відділу житлово – комунального господарства  Знам’янської міської ради  Сергій Усатенко. – за проектом  асфальтований тротуар має пролягати від вулиці В.Голого до вулиці Партизанської. Оголошено тендер й на будівництво тротуару по вулиці Осадчого (на ділянці від  провулку  Прохідного  до провулку  1 Парковий). Незабаром тут вже розпочнуться  будівельні роботи. Отримано дозвіл і на початок інших, не менш важливих робіт, це - асфальтування доріг на вулицях  Свободи і   Комарова. 

Стосовно відмосток  навколо багатоповерхових будинків, то надаю ось таку інформацію. Такі ремонтні роботи виконуються  на вулицях: В.Голого, 79, Дмитрівській, 31 та 33, Грушевського, 51 і 53, Чайковського, 5.

- Готується відповідна документація  для ремонту прибудинкових та дворових територій за адресами: Привокзальна, 7, 11, 12, Маяковського,40, В.Голого, 116, а також для ремонту тротуару по вулиці Чайковського, - зазначає міський голова Сергій Філіпенко. – Як виконуються   ремонтні роботи в місті -  перевіряю особисто щодня.

 

 

 Управління  МА та  ЖКГ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень