Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Привітали ювіляра

Дата: 19.11.2018 16:49
Кількість переглядів: 534

Фото без описуПривітання на день народження - щорічний подарунок людині, який підкреслює любов та повагу, дарує тепло від рідних і друзів. Від цього дня починається відлік віку цієї людини. Це свято є найбажанішим для кожного.

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко та начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Наталія Василівна Біліченко від міського голови Сергія Івановича Філіпенка, Знам’янської міської ради, її виконавчого комітету та себе особисто привітали з ювілейним днем народження секретаря будинкового  комітету №13 Бабенко Олену Миколаївну.

Бабенко Олена Миколаївна вже тривалий час займається громадської роботою. Вона – секретар житлового будинку №35 по вул. Дмитрівській. За цей час Олена Миколаївна показала себе як здібний організатор, творча особистість, як людина, що вміє думати наперед, приймати рішення та згуртовувати людей на добрі справи. 

За ініціативи та наполегливості Олени Миколаївни, була зроблена колосальна робота по впорядкуванню будинку та прилеглої території. На входах до під’їздів зроблено "навіси", двері з кодовими замками, незвичайне рішення урн, а в під’їздах настільки все гарно облаштовано, начебто до казкового світу попадаєш: квіточки, дитячі іграшки. На подвір’ї обладнано дитячий майданчик. До цього доклали зусилля самі жителі будинку, яких зуміла організувати Олена Миколаївна. 

Її позитивна внутрішня енергетика сприяє об’єднанню людей на гарні справи. О.Бабенко неординарна людина, вона вміло поєднує новаторство, працьовитість, професіоналізм, надійність, сумлінність і добропорядність. Її праця – це щоденна турбота про людей, яка вимагає високої відповідальності. 

Вітаємо з днем народження! Бажаємо вічної весни в душі, співу птахів, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро. Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою; такою же доброю, чесною і щирою людиною – сказала Наталя Миколаївна у своєму вітанні.

Подякували ювілярці за сумлінну добросовісну працю на громадських засадах та побажали здійснення всіх планів та задумів! Нехай кожен день дарує нові промінчики, а люди тільки надихають і не засмучують!

День народження - це чистий аркуш, новий розділ життя, повний чарівних очікувань та світлих надій. Так нехай же всі вони здійсняться - кожна мрія, кожне бажання! 

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень