Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Переобрано секретаря житлового будинку по вул. Чайковського,18

З метою створення умов для участі жителів міста у вирішенні питань місцевого значення, у житловому будинку по вул. Чайковського,18 відбулися збори мешканців житлового будинку щодо переобрання секретаря будинку. 

Після обговорення питання порядку денного, присутніми мешканцями житлового будинку було прийнято рішення щодо обрання нового секретаря. На сьогоднішній день нове обличчя органів самоорганізації населення міста - секретар будинку по вул. Чайковського,18, Лопата Михайло Іванович.

Секретар Знам’янської міської ради Наталія Миколаївна Клименко та депутат Знам’янської міської ради Володимир Васильович Мацко подякували, вже колишньому секретарю житлового будинку, Кузьміній Любові Миколаївні, за багаторічну (адже вона обіймала дану посаду більше 44 років),  добросовісну працю на громадських засадах. Звернулися з побажаннями міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях, подякували за щире серце, за високе почуття відповідальності. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Біліченко« повернутися до списку новин