Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Робоча нарада  з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2018 року

Дата: 15.05.2018 16:37
Кількість переглядів: 624

Фото без описуПерший заступник міського голови В.Г.Загородня провела робочу нараду  з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2018 року. 

На нараді були присутні: начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Р.А.Ладожинська, головний спеціаліст відділу молоді, спорту та охорони здоров’я А.О.Сугарей, начальник відділу освіти Л.А.Грекова, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби у Знам’янському районі С.В.Манько, директор ЦССДМ Н.В.Шевченко, начальник управління соціального зхисту населення А.М.Волошина, головний спеціаліст служби у справах дітей В.Ю.Кісс.

Валентина Григорівна, посилаючись  на розпорядження голови облдержадміністрації та рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради №121 від 19 квітня 2018 року, розповіла присутнім про необхідність проведення організаційних заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Л.А.Грекова доповіла, що у місті, з 1 червня, готові приступити до роботи 7 таборів відпочинку які розташовані на базі навчальних закладів та у ЦДЮДТ. В першу чергу до них буде залучено (за рахунок міського бюджету) дітей таких категорій, що потребують особливої уваги: дітей – сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переміщених осіб з території АР Крим та зони проведення АТО, дітей,  батьки яких проходять службу в зоні проведення АТО, талановитих і обдарованих дітей (з числа відмінників навчання, переможців, лауреатів та дипломатів олімпіад, творчих конкурсів, оглядів, спортивних змагань не нижче міського рівня (1-3 особисте або командне місце) та мають дипломи чи грамоти І-ІІІ ступенів, лідерів та активістів дитячих громадських організацій, зареєстрованих  на території м.Знам’янки, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей, які стоять на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я, дітей з функціонально-неспроможних та неблагополучних сімей, які стоять на обліку у службі у справах дітей. Діти, які не підпадають під ці категорії, можуть відпочити в цих таборах за рахунок батьківських коштів.  

Під  час роботи таборів з денним перебуванням дітей планується оздоровити 620 категорійних дітей. 

Зараз іде підготовча робота стосовно дотримання в міських таборах санітарно-гігієнічних умов та протиепідемічних заходів. Керівники працюють над тим, щоб забезпечити безпечне перебування дітей у міських таборах з денним перебуванням дітей та посилити персональну відповідальність керівників і працівників зазначених закладів за дотримання протипожежних правил. Проводиться велика робота для того, щоб відпочинок дітей був насиченим та цікавим.

Відділом молоді, спорту та охорони здоров’я формується база категорійних дітей для оздоровлення та відпочинку в стаціонарних оздоровчих закладах області та за її межами. На придбання путівок для стаціонарного оздоровлення дітей у міському бюджеті передбачено 180 тис. грн.

Управління соціального захисту планує залучити до  сімейного відпочинку 29 сімей учасників АТО та не залишились поза увагою і родини загиблих учасників АТО, для них передбачено 60 тис. грн. у міському бюджеті для оздоровлення матерів та дітей.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень